Результати роботи мобільних груп щодо дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 29.04.2021 15:22

Результати роботи мобільних груп щодо дотримання протиепідемічних заходів

За І квартал 2021 року спеціалістами Михайлівського районного управління за участю спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, представників Михайлівської селищної ради та Національної поліції здійснено 229 заходів нагляду (контролю) стосовно дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України. В ході перевірок на 162 перевірених об’єктах (ринок, заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, громадського харчування, перукарні та салони краси, заклади освіти, заклади громадського призначення) встановлені порушення протиепідемічних вимог: недотримання «маскового режиму» та соціальної дистанції, відсутнє маркування щодо її дотримання, відсутні дані про проведення температурного скринінгу працівників, не організовані місця для обробки рук антисептиком, відсутні запаси засобів індивідуального захисту, адміністрацією не проводиться навчання працівників щодо правил використання засобів індивідуального захисту, видача замовлень в багаторазовому посуді здійснюється при відсутності умов для його миття при високих температурах у посудомийній машині, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією, рекомендації щодо використання педагогами захисних щитків в процесі викладання навчальної дисципліни не виконуються; своєчасно та якісно не проводиться вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів з використанням миючих та дезінфекційних засобів; для обробки рук використовуються антисептики, які не відповідають вимогам. За результатами перевірок на порушників - суб'єктів господарювання складено 9 протоколів та винесено 9 постанов про накладення адміністративного стягнення на суму 1632 грн., надано 229 пропозицій, надіслані інформаційні повідомлення до органів місцевої влади та Національної поліції для відповідного реагування. З адміністрацією, власниками, персоналом та відвідувачами закладів проведено 276 бесід, розповсюджено 221 пам’ятка.