ТЕРМІНОВО ДО ВІДОМА

Дата: 30.08.2021 15:30

ТЕРМІНОВО ДО ВІДОМА

Михайлівське районне управління повідомляє, що згідно результату дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (звіт про результат дослідження патологічного матеріалу від 27.08.2021 року №001437п.м./21) у пат матеріалі від 1-ї свині, що належать Сологуб В.М., який мешкає у м. Молочанськ Пологівського району (Токмацького району) виділено ДНК-вірус африканської чуми свиней та встановлювання захворювання на африканську чуму свиней. Станом на 27.08.2021 проводиться комплекс заходів згідно чинного законодавства.

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та недопущення виникнення АЧС на території району, Михайлівське районне  управління просить всіх суб’єктів господарювання, незалежно від форми власності, які здійснюють діяльність з утримання, вирощування, розведення, реалізації свиней:

• забезпечити «закритий режим» утримання свиней в господарстві незалежно від форми власності;
  • обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі;
  • забороняти відвідування тваринницьких приміщень стороннім особам;
  • не купувати тварин у невстановлених місцях та без супровідних ветеринарних документів;
  • не забивати та не переробляти туші хворих свиней;
  • не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину чи продукти забою без проварювання;
  • не допускати переміщення живих тварин за межі господарства без клінічного огляду тварини та ветеринарних документів;
  • у випадку завезення тварин на територію господарства незалежно від форми власності, забезпечити проведення карантинування тварин під наглядом спеціалістів державної ветеринарної служби району;
  • здійснювати негайне інформування спеціалістів Михайлівського районного управління та Михайлівської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо підозри в виникненні або випадків виявлення  хвороб свиней за телефонами:    2-05-98; 2-29-64; 097-85-55-220; 067-77-59-939; 067-85-02-907.
  • Фото без опису